Hakkımızda

kalite

Hizmet Kalitesi

Taleplerinize en uygun çözümler doğru sonuç!
güven

Güven

Yüksek gizlilik politikası ile güven içinde işleyiş..
hızz

Hız

Projelerin en hızlı şekilde hayata geçirilmesi..
çözüm

Çözüm Odaklı

Çözüm odaklı çalışma prensibi..

Biz Kimiz?

Renginiz Elektronik Hizmetler A.Ş geçmişten gelen sektör deneyimini teknoloji ile buluşturarak toptan ve perakende satışların online sistem sağlayıcısı olarak kurulmuştur.Kuruluşundan bugüne sürekli ileriyi hedefleyip, teknoloji ile ticareti bütünleştiren firmamız farklı pazarlar, bulunabilirlik ve toptan-perakende satışlarda kolaylık sağlamayı hedeflemektedir. Çalışmalarımızın en önemli kısmı gerekli olan elektronik ticaret gereksinimlerini karşılayarak yurtiçi ve yurtdışı marka bilinirliği, güven ve yüksek satış hedefleri başta olmak üzere geleceğin ticaretine sizleri hazır hale getirmektedir.Online ürün ticaretinde, toptan ve perakende satışlarınızda Türkiye'deki bilinen tüm sistemlerde ve dünya çapında 20'den fazla ülkede satış yapma imkanı sağlamaktayız.İşimiz Türkiye ve dünya pazarındaki satış ve marka bilinirliğini arttırmaktır. Çalışmalarımız online satışların yüksek ivme yakalaması ve markanızın tüm pazarlarda bilinir hale gelmesi üzerine kurulmuştur.Elektronik ticaretteki tüm yüklerinizi alarak sizin arkanıza yaslanmanızı ve raporları incelemenizi sağlıyoruz. Renginiz A.Ş olarak çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz firmalarımıza özel eğitimli eleman desteği, danışmanlık ve oluşturmuş olduğumuz projelerin eğitimlerini vererek marka ve satış operasyonlarında firmaların minimum iş gücü maksimum verim almasını sağlamaktayız.

Misyonumuz;

Renginiz A.Ş müşterilerine profesyonel hizmet, bilinirlik, kurumsallık olgusunu uygun fiyatlarla kısa zamanda sağlamayı ve müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz ;

Renginiz A.Ş Türkiye ve dünyanın en büyük platrofmlarında marka oluşturmayı, marka haklarını korumayı ve elektronik ticaret platformlarında yüksek satış oranlarına ulaştırmayı hedeflemiş ve elektronik hizmetler sektörüne en iyi olma yolunda hızla ilerlemeyi kendine vizyon edinmiştir.

Neler Yaptık ?

Renginiz Elektronik Hizmetler A.Ş olarak yapılan uygulamalarımız..
256987

Ürün Girişi

9562

Kampanya Yönetimi

80

Farklı satış kanalı ve pazaryeri

35

Ülkede ürün satışı

E-Ticaret

E-ticaret, özellikle dijital dünyada ticarete başlamak ve devam etmek isteyenler için mükemmel bir alan. Elektronik ticarete yeni başlayanlara ve geliştirmek isteyenlere kolaylık sağlayacak. Yenilikçi ve çözüm odaklı alt yapımız ile yurtiçi ve yurtdışı satışlarınızda sizlere yardımcı oluyoruz.

İhtiyacınız olan tek şey, güçlü bir iş ahlakı ve asla kaybetmemeniz gereken başarma arzunuz.

Yapılan birçok araştırma sonuçlarına göre, yeni bir şirket kurmak isteyen ya da mevcut işini büyütmek isteyen işletmeciler, işlerini online sisteme taşıyarak hedeflerine daha hızlı ulaşabiliyor.

Her işletme modeli için uygun olan online satış aynı zamanda maliyet olarak çok daha düşük bütçe ile markalarını daha büyük kitlelere ulaştırma imkânı buluyor.

Online satış ve e-ihracat hakkında geçmişten gelen sektör deneyimlerimiz ve yenilikçi alt yapımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Denizli ve tüm Türkiye’de satışlarını arttımak isteyen tüm işletmelerimize gerekli alt yapıyı sağlıyor ve satışlarının artmasına yardımcı oluyoruz.

Yeni Nesil Elektronik Ticaret

Yeni nesil online satış modellemelerimiz hem satış yapmanızı hemde ekibinizin online satış hakkında yeterli donanıma ulaşmasını sağlıyor.

Yurtiçi ve yurtdışı online satışlarda yapılması gereken  ve gözününü korkutan tüm konuları rahat ve ekonomik bir şekilde halletmenizi sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile internet üzerinde satışlarınızın başlatılması ve yüksek satış rakamlarına ulaşmanız için elimizden gelenin en iyisini sizler için hazırlıyoruz..

Teknolojinin geliştiği ve büyüdüğü bir dünyada en çok yakın bir zamanda ticaretin büyük bir kısmı sadece online olarak gerçekleşecek. Bu sistemde zamanında yerini alan tüm işletmeler çok rahat bir şekilde işlerini yürütebilecekler. Telgraftan, görüntülü görüşmeye uzanan bu serüvene baktığımızda geleceğin satış kanalınında online olması çok gerçekçi ve olası bir durumdur.

Online satış için en önemli soru, satış sitesi açmak yeterli midir ?  Kendinize bu soruyu soruduğunuzda cevabınız olumsuz ise doğru bakış açısından baktığınıza emin olabilirsiniz. Araştırmalara göre online ticaret sektöründe başarısız olan işletmeler tamamen ön göremedikleri işlemlerin tamamlanamamasından dolayı satış yapamamış ve online satış ağını kapatmak zorunda kalmıştır.

Doğru süreç yönetimi her zaman başarı getirir, başarı ise kazanmanın en iyi yoludur.

https://www.renginiz.com/e-ticaret-hakkimizda/