Direkt E-Ticaret

DET

Direkt E-Ticaret

DİREKT E-TİCARET SİSTEMLERİ (DET)

 

E-ticaret sektörü için bir birim oluşturmak isteyen tüm firmaları kapsamaktadır. Yurtiçi pazarına hakimiyet sağlamakta ve marka bilinirlği için oldukça önemlidir.

 

Direkt E-Ticaret ile işlerinizi büyütmenin tam zamanı!

 

DET sistemini başlatmak isteyen firmalarımızın tüm alt yapısı incelenir. Server, web sitesi, kurumsal kimlikleri, ürünleri, fotoğraf çekimleri, sosyal medya hesapları, gibi birçok faktör analiz edilir. Firmanızın artılarını ve eksilerini raporlayarak izlemeniz gereken yol sizlere sunulur.

 

Tüm eksiklikler koordineli bir şekilde tamamlandıktan sonra, Türkiye e-ticaret platformları ile anlaşmalarınız sağlanır. DET sistemi tamamen size özel olarak yapılandırılmaktadır. E-Ticaret birimi için seçmiş olduğunuz arkadaşlar bu sistem için eğitilir.

 

Eğitim süresinde eksik kalan işlemler ve anlaşmalar sizin adınıza tamamlanır. Eğitim tamamlandığında kendinize ait bir e-ticaret birimi oluşmuş ve ürünlerinizin tüm pazarda satışa açılmış olduğunu göreceksiniz. Tüm bu işlemlerin hepsini alanında uzman ekibimiz ile gerçekleştirerek tarafınıza doğacak zaman-emek kaybını önlemiş olmaktayız.

 

Direkt E-Ticaret sisteminin size kazandıracakları nedir ? 

  1. Tüm e-ticaret sistemlerinde satışlarınızın başlaması.
  2. Marka bilinirliğinizin artması.
  3. Kurumsal kimliğinizi oluşması var ise geliştirilmesi
  4. Nakış akışının hızlanması.
  5. Potansiyel müşterilere kısa zamanda ulaşma.

 

Oluşan bu operasyonda yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanmak ve satışlarınızın başlamasını beklemek olacaktır. Satışlarınız başladığında sistem sizden bağımsız halde devam edecek ve siz nerede olursanız olun satış yapmaya devam edeceksiniz. Oluşabilecek problemlere çıkış yolu bulamadığınızda bir telefon kadar yakında olup karşılaşmış olduğunuz soruna müdahele ederek operasyonun aksamasını engellemiş olacağız.

 

DET sistemine geçmek için zaman kaybetmeyin. Ayrıntılı bilgi ve merak ettikleriniz için tarafımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Geleceğin ticareti olan e-ticaret ile işlerinizi büyütmenin tam zamanı!Sektörde yerinizi alın gelecek ticaretin temelini oluşturun. DET sistemi ile size özel olan operasyon ile marka bilinirliğinizi arttırın. Para kazanmanın tadını çıkartın!

 

Direkt E-Ticaret sistemleri Renginiz Elektronik Hizmetler A.Ş firmasına aittir. Türkiye’de bir ilk olan DET sistemi tüm sektörler için uyumludur. Zaman ve para kaybına son vermek isteyen bu işletmeler DET sisteminden faydalanabilmektedir. DET yeni nesil e-ticaret sistemi…