Direkt E-Ticaret

DET / E-Ticaretin Yeni Yüzü

Direkt E-Ticaret sektör için bir birim oluşturmak isteyen firmaları ve bireysel kişileri kapsamaktadır. Yurtiçi pazarına hakimiyet sağlamakta ve marka bilinirlği için oldukça önemlidir.

DET sistemini başlatmak isteyen firma ve bireysel kişilerin tüm alt yapısı incelenir. Server, web sitesi, kurumsal kimlikleri, ürünleri, sosyal medya hesapları, gibi birçok faktör analiz edilir. Firmanızın artılarını ve eksilerini raporlayarak izlemeniz gereken yol sizlere sunulur.

İşlerinizi büyütmenin ve nitelikli e-ticaret uzmanı olmanın tam zamanı!

Tüm eksiklikler koordineli bir şekilde tamamlandıktan sonra, Türkiye e-ticaret platformları ile anlaşmalarınız sağlanır. DET sistemi tamamen size özel olarak yapılandırılmaktadır. Firmalar için e-ticaret birim elemanları, bireysel kullanıcılar içinse kendileri bu süreç için eğitime alınır.

Eğitim süresinde eksik kalan işlemler ve anlaşmalar sizin adınıza tamamlanır. Sadece eğitim almak isteyenler için anlaşma şartlarını ve yöntemlerini anlatan dersler verilmektedir.  Eğitim tamamlandığında kendinize ait bir e-ticaret birimi oluşmaktadır. Bireysel kullanıcılar nitelikli e-ticaret ünvanı kazanır. Bu süreçte satış yapılacak bir ürününüz var ise ürünlerinizin tüm pazarda satışa açılmış olduğunu göreceksiniz.

        Size kazandıracakları nedir ? 

  1. Tüm e-ticaret sistemlerinde satışlarınızın başlaması.
  2. Marka bilinirliğinizin artması.
  3. Kurumsal kimliğinizi oluşması var ise geliştirilmesi
  4. Nakit akışının hızlanması.
  5. Potansiyel müşterilere kısa zamanda ulaşma.
  6. Firmalar için çalışanların, bireysel kullanıcılar içinse kendinin nitelikli e-ticaret bilgisine ulaşması.

Oluşan bu operasyonda yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanmak ve satışlarınızın başlamasını beklemek olacaktır. Satışlarınız başladığında sistem sizden bağımsız halde devam edecek ve siz nerede olursanız olun satış yapmaya devam edeceksiniz. Oluşabilecek problemlere çıkış yolu bulamadığınızda bir telefon kadar yakında olup karşılaşmış olduğunuz soruna müdahele ederek operasyonun aksamasını engellemiş olacağız.

DET sistemine geçmek için zaman kaybetmeyin. Ayrıntılı bilgi ve merak ettikleriniz için tarafımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Geleceğin ticareti olan e-ticaret ile işlerinizi büyütmenin tam zamanı!

Sektörde yerinizi alın geleceğin ticaretinin temelini oluşturun. DET sistemi ile size özel olan operasyon ile marka bilinirliğinizi arttırın. Para kazanmanın tadını çıkartın!

Direkt E-Ticaret sistemleri Renginiz Elektronik Hizmetler A.Ş firmasına aittir. Türkiye’de bir ilk olan DET sistemi tüm sektörler için uyumludur. Zaman ve para kaybına son vermek isteyen bu işletmeler ve bireysel kişiler için geçerlidir. DET sisteminden faydalanabilmektedir. DET yeni nesil e-ticaret sistemi…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

https://www.renginiz.com/e-ticaret-hizmetlerimiz/direkt-e-ticaret/