Yerinde E-İmza ve KEP

e-imza-kep

Yerinde E-İmza & KEP

Yerinde E-İmza ve KEP Adresi

E-İmza: Elektronik imza ya da sayısal imza, başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veridir. E-İmza olarak da bilinir. Elektronik ortamlarda imza yerine kullanılabilen yasal kimlik doğrulama sistemidir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ıslak imzaların yanı sıra elektronik imza kullanımları zorunlu ve yaygınlaşmıştır. Genelde çoğu firmanın alması gereken önemli bir gereksinimdir.

Bu işlem için artık banka ya da ptt kurumlarına gitmenize gerek kalmamaktadır. Uzman ekibimiz ile yerinize gelip elektronik imzanızı oluşturuyor ve işlerinizin aksamasını engelliyoruz. 1 gün içinde e-imzanız hazır!

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP): Her türlü ticari, hukuki yazışma ve belge paylaşımlarınızı gönderdiğiniz biçimde koruyan, alıcının kim olduğunu kesin olarak tespit eden, içeriğin kesinlikle değişmemesini, içeriği yasal geçerli ve güvenli delil haline getiren sistemdir.

Bu sistem için günlerce uğraşmanıza artık son veriyoruz. Oluşturmak istediğiniz kayıtlı elektronik posta adresinizi saatler içinde firmanızda açıyor ve kullanımınıza sunuyoruz. Birçok evrak ve imza yükünden sizi kurtarıyoruz. Zaman ve emek kaybını önleyerek yerinde elektronik posta hizmetini sizlere özel olarak gerçekleştiriyoruz.

Online işlemleriniz için gerekli olan e-imza ve kep adreslerinizi almakta gecikmeyin!

Sizde e-imza ve kep adreslerinizi sıra beklemeden, herhangi bir kuruma gitmeden ofisinizde edinin. Ayrıntılı bilgi ve merak ettikleriniz için lütfen bize ulaşınız.