Global E-Ticaret

GET

Global E-Ticaret Sistemleri

E-İhracat

E-İhracat dünya üzerinde toptan ve perakende satışların %60’ı artık online olarak yapılmaktadır. Sürekli büyüyen bu pazarda ürün satışı yapmak artık çok kolay. E-ihracat çalışmalarınızın tümü artık başarıya ulaşacak ihracat rakamlarınız artacaktır.

Global E-Ticaret (GET) sistemi tamamen size özel çalışmalarla yürütülmekte ve dünya üzerindeki marka bilinirliğinizi arttırmaya yönelik yapılan bir çalışmadır. Tüm dünya üzerinde sizleri müşteri arama zahmetinden kurtarıp müşterilerin siz bulmalarını sağlamaktayız.

Çalışamalarımız ile hızlı ve kolay ihracat yapmanızı gerçekleştirmekteyiz.GET sisteminde firmanın sistem eksiklikleri tespit edilir. Web sitesinden, SSL sertifikalarına, sosyal medya hesaplarından seo ve adwords çalışmalarına, marka bilinirliğinizden, kurumsal kimliğinize kadar tüm veriler incelenir. Firmanızın dünya üzerinde bilirnilik derecesi tespit edilerek eksik kalan kısımlar tamamlanır. Eksik kısımlar tamamlandıktan sonra gerekli işlemler başlatılır.

Sizin adınıza e-ihracat anlaşmaları yapılır. Ürünlerinin bu sistemde yer alabilmesi için gerekli açıklamalar ve diğer işlemler firma yetkilileri ile koordineli bir şekilde yürütülür.

İşlemler tamamlandıktan sonra firmanın görevlendirdiği 3 kişiye doksan günlük eğitimi başlar. Eğitim sonunda firmanızın bilinirliği artmaya başlayacak ve yurtdışı kontaklarınız ile daha rahat iletişim kurabileceksiniz.

Özellikle ihracat yapan ve ihracat yapmak isteyen firmalarımız için özel olarak oluşturulan bu sistemde ihracat rakamlarınızın hızla arttığınız görmek sizleri mutlu edecektir. Türkiye ve dünya üzerinde bir ilki gerçekleştiren firmamız global e-ticaret sistemleri ile firmanızın farkını ortaya koymaktadır.

Alanında uzman ekibimiz ile satışlarınız hızla büyütme ve yeni müşterilere ulaşmak artık çok kolay. Global E-Ticaret sistemleri sadece Renginiz Elektornik Hizmetler A.Ş firması tarafından verilmektedir. Profesyonel olarak ihracat yapmak isteyen tüm sektörler için bu sistem kullanılabilmektedir. Sizde ihracat yapmak ya da ihracar rakamlarınızı yükseltmek istiyorsanız GET sistemi tam size göre.

İhracat yapmak ve müşteri bulmanın en hızlı ve kolay yollarını sizlerle paylaşalım. Zamanınızı çalan tüm işlemlerden kurtularak hedefe odaklanın. İş yünüzü azaltarak daha fazla müşteriye ulaşın. Farklı ihracat projelerinde yer alın..

Global e-ticaret sistemleri hem eğitim hemde danışmanlık ile birlikte yürütülmektedir. Merak ettiğiniz ve aklınıza takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

https://www.renginiz.com/e-ticaret-hizmetlerimiz/eihracat-global-eticaret/