Logo Tasarım

Logo Tasarım

Logo tasarım kurum veya kuruluşun kendine seçtiği, bazı ticaret eşyası üzerine konulan, o eşyayı üreten veya satanı tanıtan resim, harf vb. özel işarete logo denir.

Ticaretin başlamasıyla bir malın, bir ürünün diğerlerinden ayırt edilmesi gerekliliği de doğmuştur. Zamanla bazı ürünlerin taşıdıkları özellikleriyle rakiplerinden ayrılmaya, aranılır olmaya başlaması, bunların kolay ayırt edilmesi gerekliliğini, üzerlerine bazı işaretler koyma zorunluluğunu getirmiştir.

O dönemde okuryazar kitlenin fazla olmaması bu işaretlerin, yani markaların daha çok semboller şeklinde oluşmasına neden olmuştur.

Günümüzde ise bir ürünün tüketiciye ulaşması için aracılara gereksinim olmuştur. Haberleşmenin, ulaşımın bu denli gelişmesi, bir pazarda aynı ürünün pek çok çeşidinin bulunması, buna bağlı olarak self-servis satış ünitelerinin artması, insanları satış öncesi karar vermeye zorlamamıştır. En önemlisi pek çok ürünün ambalajlı olarak satılması nedeniyle tüketicinin tatma, dokunma, deneme şansı kaybolmuştur. Eski deneyimlerine, alışkanlıklarına ya da reklamın etkisine bağlı olarak seçim yapmaya başlamıştır.

Bu nedenle ürünler arası ayırt edici işleviyle marka ve markayı oluşturan simge, yazı ve işaretlerin önemi gün geçtikçe artmakta ve önem taşıyan bir unsurdur.

Alanında uzman grafik ekibimiz ile firmanıza özel logo tasarımı gerçekleştirmekteyiz. Farklı tarzlara ve farklı kitlelere ulaşmayı hedefleyen firmamız yaratıcı logo tasarımı ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Firmanızın ve markanızın fark edilmesini ve duyulmasını istiyorsanız tarafımıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Profesyonel logo tasarım ve aklınıza takılan tüm sorular için iletişim kısmından tarafımıza ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ile sınırsız hizmet vermekteyiz.

Logo tasarım ekibimiz sizlere yüksek çözünürlükte  vektör, pdf, TIFF ve jpg formatlarında ya da istediğiniz farklı formatlarda sizler için özel tasarım gerçekleştirmektedir.

Tarzınıza özel yüksek dpi çözünürlüklü logo tasarımlarını sizler için üretiyoruz. Tamamen kurumsal ve çizginize uygun renklerle çalıştığımız tasarımlarımız profesyonel bir tasarım ekibi ile ortaya çıkmaktadır.

Sizde merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan tüm sorular için bizlere ulaşınız..

https://www.renginiz.com/denizli-e-ticaret-firmalari-iletisim/