Patent

Patent

Patent nasıl alınır?

Hizmet ve ürünleri rakiplerden ayıran marka, ünvan, logo, sloganların kullanım hakkının alınması için TPE nezdinde marka tescili yaptırmak oldukça önemlidir.

İşetmenin ticari ünvanı, vergi dairesi, meslek ve ticaret odasında kayıtlı olması marka tescili değildir. Kendi markanızı kullanırken hukuk karşısında taklit marka kullanan durumuna düşmemek için markanızı mutlaka tescil ettirmeniz gerekir.

Tescil sırasında TPE nezdinde ürün ve hizmetler 45 ana sınıfa ayrılmış olup tam ve doğru bir hukuki koruma sağlamak için öncelikle tescil edilecek faaliyet ve sınıfların doğru tespit edilmesi gerekir. Sınıf tespitinden sonra markanın ilgili sınıfta tescile müsait olup olmadığının araştırılması gerekir.

Birçok işletme ürettiği ya da yeni icat ettiğini bir ürünü korumak için nasıl bir yol izlemesi gerektiğini düşünmektedir. Güven ve hız bu konuda çok önemlidir. Markanın ya da icat edilen ürünün tescili için hızlı ve gizlilik ilkesi ile yürütülmesi gerekmektedir.

İşlemlerinizin rahat ve kolay olmasını istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Patent nasıl alınır diye düşünmeyin.. Merak ettiğiniz tüm sorular için bir tık kadar yakınız… Alanında uzman ekibimiz ve geniş alt yapımız ile hızlı ve güvenli servis vermenin gururunu yaşamaktayız. Sizde marka ile ilgili tüm sorularınızı ve taleplerinizi tarafımıza ileterek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Sizler için tüm sorunlarınıza çözüm bularak en iyi hizmet kalitesini sağlamaya çalışmaktayız. Marka ve tescil alanında on yılı aşan tecrübesi ile tescil ekibimiz taleplerinizi karşılamaya çalışmaktadır.

Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz tüm sorular için bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.renginiz.com/denizli-e-ticaret-firmalari-iletisim/