Seo ve Adwords

Seo ve Adwords

Seo ve Adwords nedir ?

Seo  ”Search Engine Optimization” teriminin kısaltmasıdır. Türkçe de arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Seo ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır.

Adwords: Dünyanın en büyük arama motoru olan Google’da doğal arama sonuçlarında geridekalan web sitelerini açık arttırmalı ”Tıklama Başına Maliyet” sistemi ile işletmenizinsağladığı hizmet veya ürünlerle alakalı olarak aranan kelimelerde sitenizin google aramalarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan ücretli bir araçtır. Google adwords sisteminin en büyük özelliği bütçeniz ne olursa olsun reklam vermenin en hızlı ve basit yolu olmasıdır.

Bulunabilirlik için oldukça önemlidir. Alanında uzman seo ekibimiz ile her sektöre uygun hizmet ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Google arama motorunda web sitenizin birinci sırada yer almasını sağlamak için sizlere vermiş olduğumuz seo ve adwords hizmeti ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız.

Reklam satış ve bulunabilirlik için vazgeçilmez bir kavramdır. İşletmelerimiz reklam maliyetlerini gerçekleştirirken artık online reklam maliyetlerinide hesaplamaktadırlar. Yerel reklamlar hem daha pahalı hemde görünebilir kitle sayısı daha düşüktür. Ancak online reklam ve reklam içerikli çalışmalar maliyet açısından daha düşük ve görünebilirlik oranı her zaman daha yüksektir.

Doğru zaman ve doğru bir fizibilite ile yapılan çalışmalar her zaman olumlu sonuçlar doğurmuştur. Doğru yapılamayan çalışmalar gereksiz zaman ve para kaybına yol açmaktadır. Hedefe odaklanarak gerekli doneleri toplamak ve uygun çözümler bulmak oldukça önemlidir. 

Sizlere özel çalışmalarla doğru hedefe ulaştırmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. 

Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz tüm sorular için bizlere ulaşmanızı rica ederiz. 

https://www.renginiz.com/denizli-e-ticaret-firmalari-iletisim/