Yerinde E-Ticaret

Yerinde E-Ticaret

Yerinde E-Ticaret nedir ?

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren firmamız e-ticaret sektörüne yenilikçi bir yaklaşımla teknolojik alt yapısı ve uzman ekibi ile YET sistemini oluşturmuştur.

YET sistemi, e-ticaret sistemlerinden satış yapmak ve satış arttırmak isteyen firmalarımıza özel oluşturulan bu sistem satış konusunda eleman, zaman ve teknik bilgi eksikliklerini tamamlamakta zorlanan firmalar için geliştirilmiştir.

Firma olarak sisteminizi ayrıntılı bir şekilde inceliyoruz. Bilgisayar sistemlerinizden,web sitenize, server ağlarınızdan deponuza kadar satış ile alakalı tüm süreci analiz edip eksiklikleri tespit ediyoruz.

Gerçekleştirmiş olduğumuz bu tespitten sonra yapılması gereken eksikleri sizlere bildirerek sizi satış yapmaya uygun hale getiriyoruz. E-Ticaret satışlarına uygun alt yapılar tamamlandıktan sonra firmanıza özel olarak sistemi kuruyoruz. Kurmuş olduğumuz bu sistemde tüm işlemler firmanız üzerinden gerçekleşiyor. Uzman ekibimizden tarafınıza tahsis edilen iş arkadaşlarımız vasıtası ile adınıza tüm operasyonu yönetiyoruz.

Tüm platformlarda anlaşmalarınızı, ürün grupları oluşturma, ürün açıklamaları ve daha birçok operasyonu sizin adınıza yönetiyoruz. Tüm bu işlemleri dışında isteğe bağlı, firmanıza özel elektronik ticaret yazılımı oluşturup firmanıza ait siteniz üzerinden de eş zamanlı olarak satışlarınızı başlatabiliyoruz.

YET sistemi zaman ve emek kaybını önleyerek satışlarınızın üst seviye olmasını amaçlayarak oluşturulmuştur. Günümüzde birçok alışveriş online olarak gerçekleşmektedir. Gün geçtikçe online alışveriş yoğunluğu artmaktadır. Gelecekte %90’lık bir kitle sadece online alışveriş ile gereksinimlerini karşılayacaktır.

Satışlarınızın yükselmesi ve ilerideki satışlarınız için online satışlara başlamak firmanız için oldukça önem arz etmektedir. Online ticaret nakit akışınızın hızlanmasına, marka bilinirliğnizin artmasına, müşteri portföyünüzün oluşmasını sağlayacaktır.

Online satışlarınızı arttırma teknikleri ve online satışını başlatmak için bir telefon kadar yakınız. YET sistemi Renginiz Elektronik Hizmetler A.Ş firmanın oluşturmuş olduğu Türkiye’de bir ilk olan sistemdir.

Yerinde E-Ticaret sistemlerimiz ile profesyonel ve zahmetsizce satış yapmanın keyfini çıkartın. Ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için tarafımıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

https://www.renginiz.com/denizli-e-ticaret-firmalari-iletisim/