Hizmetlerimiz

E-Ticaret Sektöründe Bir İLK!

Yeni Nesil E-Ticaret
Yeni nesil e-ticaret sistemlerimiz ile satışlarınız hemen başlasın.. Yerinde E-Ticaret, Direkt E-Ticaret ve Global E-Ticaret alt yapımız ile Türkiye ve tüm dünyada hem perakende hem toptan satış yapma fırsatını sunmaktayız. Oluşturulan bu sistem tamamen firmanıza özel olarak hazırlanmakta ve ürün açıklamarı, ürün girişleri, görsel düzenlemeleri, sözleşmeler, ürün yayınlama, müşteri ilişkileri, kampanya yönetimi, e-ihracat operasyonu ve daha birçok konuyu sizin adınıza biz halledelim..

E-Ticaret Yazılımları - Web Tasarım - Seo&Adwords

Gelişmiş alt yapımızı denediniz mi?
Farklı para birimleri, farklı dil seçenekleri, kargo entegrasyonları, farklı ödeme yöntemlerini barından kullanımı kolay sadece size özel online satış siteleri.. Google ve diğer arama motorlarına uyumlu responsive olarak yazılan e-ticaret sistemlerimiz ile satışlarınızı başlatmak artık çok kolay! Teknolojinin gelişmiş ve sürekli gelmişte olduğu bu dönemde kurumsal web sayfası işletmenin olmazsa olmazlarındandır. Yurtiçi ve yurtdışı bir çok müşteri artık internet üzerinden araştırmalarını yapmakta ve yapmış olduğu araştırmalar doğrultusunda kararlar almaktadır. İşletmenizin çizgilerini yansıtarak tamamen size özel responsive kurumsal web tasarımlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Google ve diğer arama motorlarında üst sırada olmak oldukça önemlidir. Web sitenize profesyonel bir şekilde seo çalıştırması yaptırmak arama motorlarında bilinirliğinizi arttıracak ve üst sıralarda yer almayı sağlayacaktır. Satışlarınızın artması için adwords ve sem çalışmalarımız ile hızlı geri dönüşler almakta ve ticaretinizi hızlandırarak daha çok müşteri portföyüne ulaşmış olacaksınız.

Marka & Logo & Patent

Firmanızı beraber geliştirelim!
Marka bir firmanın unutulmayan yüzüdür. Markanızın değeri ürün kalitesine vermiş olduğunu hizmete göre değerlendirilmekle birlikte daha bir çok faktör üzerinden değerlendirilir. Bir markanın kalite ve akılda akılıcığı ne kadar iyi olur ise marka algısı ve talep doğru orantıda artmaktadır. Markalarınız için logolar olmazsa olmazlardandır. Logo tasarımlarındaki en önemli unsur yüksek çözünürlükte olması, firmanızı yansıtması ve ilgi çekmesidir. Her mecrada kullanılabilir olması renklerinin uyumlu olması ve firmanızın çizgisini yansıtarak bir bütünlük oluşturması gerekmektedir. Kullanmış olduğunuz markanın, logonun ve projelerin kötü amaçlı kişi ve kişiler tarafından tehlike oluşturmaması adına Türk Patent Enstitüsü kurumundan tescillemeniz oldukça önem arz etmektedir. Tescillenen marka, logo, proje üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz, kullanım durumunda telif hakkı ile cezai yaptırımlar sizi korumuş olacaktır.

Fotograf & Video - Tasarım - Sosyal Medya Yönetimi

İhtiyacınıza uygun yaratıcı çözümler!
Araştırmalara göre görsel hafızanın akılda kalıcılık açısından her zaman daha etkili olduğu söylenmektedir. İnsanlar gördükleri objeleri uzun zaman aklında tutabilmektedir. Bu yüzden tanıtım açısından fotoğraf, video gibi teknikler her zaman daha çok tercih edilmektedir. Görsele dayalı beğenlilerde tasarım çok önemlidir. Tasarımlarınızın etkili olması algıda seçiciliği arttırarak tercih kriterini belirlemektedir. Profesyonel çekimler ve tasarımlar her zaman beğenilmiş ve ilgi odağı haline gelmiştir. Fotoğraf, video ve tasarımlarınızı yayınlayacağınız ve dünya üzerinden çoğu insanın faal olarak kullandığı sosyal medya platformları tanıtımlarınızda kurtarıcı güç unsuru taşımaktadır. Yediden yetmişe herkesin kullandığı sosyal medya platformları iyi bir şekilde yönetilir ise bilinirlik, portföy ve arz talep kriterini yükseltecektir.

E-Ticaret Eğitim&Danışmanlık - Yerinde E-imza & KEP - Kurumsal Kimlik Çalışmaları

İhtiyacınız olan herşey!